חייגו 073-3744315

רשימת מוצרים (0)

אודות

חברת CARMOBILE

נוסדה לפני כ-25 שנה, על ידי יורם מרדכי ומתמחה בהתקנה של מערכות מתקדמות לרכב בתחומי המולטימדיה, השמע ואביזרים נוספים כמו מיגונים, דיבוריות, מסכים ועוד. החברה מספקת שירותים בכל הארץ ולמגוון רחב של לקוחות, פרטיים ועסקיים כאחד.בין הלקוחות ניתן למצוא חברות מובילות במשק הישראלי כמו רכבת ישראל, חברות התחבורה הציבוריות אגד ודן, קופות חולים,  משטרת ישראל, משרד הביטחון ועוד.

חברתינו מומחית בהתקנה של מערכות מתקדמות המבוססות על אנדרואיד ומותאמות באופן מלא לסלולר. בנוסף, החברה מציעה מגוון גדול ורחב של מוצרי סאונד, כדוגמת רמקולים, מגברים לרכב, רדיו דיסק סאבוופר ועוד. בתחום המיגון והבטיחות לרכב החברה מציעה מגוון של אזעקות, כספות, אימובילייזר, קודן לרכב ועוד. תוכלו גם כן למצוא מוצרים אשר ישדרגו את חוויית הנסיעה שלכם ברכב כמו חיישני רוורס, מקררים לרכב, גגונים ועוד.

הייחודיות שלנו כחברה היא היכולת להתחדש, להכיר ולספק את הטכנולוגיות החכמות שמתפתחות במאה ה-21 בתחום המערכות המתקדמות לרכב. בעידן שלנו, בו טכנולוגיות מתפתחות באופן תמידי, תכונה זו הופכת להיות חשובה ומשמעותית במיוחד.  החדשנות, הסקרנות והלמידה, חוברים יחד למקצועיות ולמומחיות שנצברו עם השנים, כאשר השירות האדיב והיחס האישי מהווים נר לרגליה ומלווים את החברה מראשית דרכה.

חברת CARMOBILE שואפת להמשיך ולהיות מובילה בתחומה, מתפתחת ומתקדמת לנוכח השינויים המתרחשים סביבה, כאשר לקוחותיה נהנים מחוויית נסיעה בטוחה ומהנה במיוחד. עם מרוצת השנים מתגלה, כי החלום הקטן, אשר התחיל בתחילת הדרך, מתגשם מולנו במציאות ביתר שאת.

בזה, אנו גאים.

:צרו קשר
נשלח בהצלחה