חייגו 073-3744315

רשימת מוצרים (0)

אזעקה לרכב

מציאות של גניבות ופריצות לרכב, יכולה להתבצע בכל מקום ובכל רגע נתון. גנבי הרכב מתוחכמים מתמיד ומשתמשים בכל מיני טכניקות על מנת לבצע את הגניבות והפריצות. זאת הסיבה החשובה ביותר לכך שאנו צריכים למגן את הרכב ולשמור עליו מפני כל מקרה שלא יבוא. היום, נוכל למצוא מגוון רחב של מוצרים שיכולים להגן על הרכב שלנו בעת פריצה וגניבה. אחד המוצרים הבולטים ביותר בהם עושים שימוש, הוא אזעקה לרכב.

 

אזעקה לרכב

אזעקה לרכב למעשה מבוססת על חיישנים מיוחדים שיודעים לזהות בצורה מתוחכמת פתיחה של מכסה או מנוע של דלת, הפעלות מערכות הרכב ושינויי נפח, כאשר ברגע שזה מתרחש, הם מגיבים בצורה של סירנות חזקות, משביתים רכיבים מסוימים ברכב, גורמים לנעילתם ומשדרים כמובן אות מצוקה למוקד. אזעקה לרכב, נועדה קודם כל להפחיד את הגנב ולמנוע ממנו להמשיך את מה שהתחיל. קיים מגוון רחב של אזעקות לרכב, כאלו הנשלטות על ידי שלט רחוק וכאלה אשר משדרות סימן לנהג כאשר הוא נמצא רחוק מכדי לשמוע את הסירנות של האזעקה.

מחירים ועלויות של אזעקה לרכב

לכל אזעקה יש מאפייני מערכת שונים , שתלויים בבחירתו ובדרישותיו של הלקוח ולכן מחירי אזעקה לרכב משתנים מסוג לסוג. בחברת קאר מובייל תוכלו למצוא מגוון רחב של אזעקות לרכב, עם תוספות ועזרים שיכולים למגן לכם את הרכב בצורה הטובה ביותר. בכך, תוכלו להיות כל העת רגועים, גם כשאתם נמצאים הרחק מן הרכב.

אתם מוזמנים לעיין במבחר מערכות אזעקה לרכב המוצעות על ידי קאר מובייל

:צרו קשר
נשלח בהצלחה