חייגו 073-3744315

רשימת מוצרים (0)

אימובילייזר

פריצות וגניבות הן חלק מחיינו. הן יכולות להתרחש בכל מקום ובכל זמן. שאלה חשובה בהקשר הזה יכולה לעלות. כיצד יהיה ניתן למגן את הרכב בצורה המיטבית ביותר? היום, ניתן למצוא מגוון של אמצעים שיכולים להגן על הרכב מפני פריצות וגניבות. אחד מהם, הוא שימוש במערכת הנקראת אימובילייזר.

אימובילייזר

אימובילייזר היא מערכת מיגון חכמה שגורמת להשבתת המנוע. מערכת  פועלת באופן אוטומטי ברגע שהנהג מדומם את המנוע. כאשר אנו מעוניינים להפעיל את המנוע בחזרה, אנו צריכים לכבות את האימובילייזר.
ברכבים החדשים שמיוצרים היום, יהיה ניתן למצוא מערכת זו כבר מותקנת ברכב , אולם בעלי רכבים ישנים יותר, יוכלו בהחלט להתקין אימובילייזר חיצוני. מערכת אימובילייזר מקורית תזהה את המפתח המקורי של הרכב, כאשר הניתוק  יצריך גם את הקוד גישה וגם את המפתח המקורי של הרכב. זאת הסיבה שמדובר באחת מן ממערכות מיגון הרכב הטובות.סיבה נוספת שהופכת את מכשיר האימובילייזר, לאפקטיבית ביותר, היא שבשונה מקודן לרכב, אימובילייזר,אינו ניתן להסרה כמו קודן. גם אם נוריד את האימובילייזר, לא יהיה ניתן להפעיל את המנוע. אין ספק שעובדות אלו יוכלו להרחיק גנבים באופן ניכר מן הרכב שלכם!

התקנה של אימובילייזר

במידה ואתם מעוניינים להתקין אצלכם ברכב מערכת מיגון זו, חשוב לבצע התקנה על ידי גורם מקצועי ומנוסה בתחום שיתקין את המערכת בצורה מקצועית שתשמש אתכם לתקופה ארוכה.יש לציין שמידי פעם חשוב במיוחד לבדוק את תקינותה של המערכת על מנת שבמידת הצורך תקבלו את הזכויות שמגיעות אליכם מהביטוח.

אתם מוזמנים לעיין במבחר מערכות אימובילייזר המוצעות על ידי קאר מובייל

Save

:צרו קשר
נשלח בהצלחה