חייגו 073-3744315

רשימת מוצרים (0)

גגון לרכב

גגון לרכב, הוא למעשה גג המותקן על הרכב, עליו אנו מעמיסים פריטים באמצעות קשירה חזקה. געל מנת שגגון לרכב יוכל להחזיק את הפריטים מבלי שחלילה יפלו, הוא עשוי מחומרי גלם חזקים, כדוגמת אלומיניום, ברזל או פלדת אל חלד.

שימושים של גגון לרכב

באמצעותו  נוכל לשנע חפצים גדולים או כבדים ממקום למקום. זה יכול להיות במידה ואנו נוסעים לחופש ולכל ילד יש את התיק שלו, זה יכול להיות כשאנחנו עוברים דירה או בנסיבות שונות בחיים. שימוש במוצר זה, מאפשר קודם כל להעביר את הפריטים בצורה המיטבית והבטוחה ביותר. במידה ואנחנו קושרים את החפצים באופן עצמאי ומאולתר, הקשירות עלולות להיפרם והחפצים יכולים ליפול וחלילה גם להגדיל את הסבירות לתאונות דרכים.  מוצר זה, נפוץ  גם במגזר העסקי, כאשר הוא משמש את רכבי החברה, ההסעות והמוניות למשא של חפצים על גבי הרכב. תפקידם של כלי תחבורה אלו, בין היתר, הוא גם לשנע את החפצים ממקום למקום. באם מדובר במזוודות, או בציוד סקי, או בכל חפץ גדול וכבד אחר. גגון לרכב, הוא פיתרון ייחודי במיוחד עבור צרכים אלו.

מחפשים גגון לרכב? רק בקאר מובייל

בחברת קאר מובייל תמצאו מגוון גדול ורחב של גגון לרכב, המשתנים בהתאם לגודל ולסוג הרכב הייעודי. בקאר מובייל תקבלו את הייעוץ המקצועי באשר לגגון המתאים ואת השירות האיכותי ביותר. חברת קאר מובייל תשמח לעמוד לשירותכם.
והעיקר, סעו בזהירות!

:צרו קשר
נשלח בהצלחה