חייגו 073-3744315

רשימת מוצרים (0)

דיבוריות לרכב

דיבוריות לרכב הן הדרך הבטוחה והנוחה ביותר כיום לבצע שיחות טלפון בזמן נסיעה. הן יכולות לכלול אפשרויות רבות שמשפרות את נוחות השימוש כמו מסך שיכול להציג רשימה של אנשים שהתקשרו, אנשי הקשר, מוזיקה, ועוד.

למה חשוב לשים לב עת שאנו רוכשים דיבוריות לרכב?

ראשית, נבחין בין שני סוגי דיבוריות עיקריים. הראשונה, דיבורית קבועה והשנייה דיבורית ניידת. דיבורית קבועה מותקנת ברכב בקביעות ומחייבת התקנה מקצועית מצד מומחים, כאשר במקרים רבים היא יכולה גם לכלול קידוח. דיבורית ניידת לעומת זאת מופעלת ונטענת בעזרת שקע המצת ומותקנת בעזרת אביזרים שונים. דיבורית קבועה תתאים לאנשים שמרבים גם בנסיעות בדרכים וגם בשיחות, ורוצים את הנוחות המקסימאלית בעת הדיבור ברכב. דיבורית ניידת היא קומפקטית וקלת משקל במיוחד. היא יכולה לשמש גם בנשיאה על הגוף ומהווה פיתרון טוב לאנשים שנמצאים מעט בדרכים.

איפה מתקינים דיבוריות לרכב ? דיבוריות לרכב יכולות להיות מובנות במראה, כאשר המראה משמשת כמסך שמציג את פרטי המתקשר. או על ההגה, או על מסך השמש. הכל בהתאם לדרישותיו ולאופי של הלקוח, תוך התחשבות בכל המפרט הטכני הייחודי באותו רכב.

מה איכות השמיעה? התקשורת בין הטלפון הסלולארי לדיבורית היא תקשורת  באמצעות התקן Bluetooth אלחוטי. טווח הקליטה והשידור תלוי בתקן ה-Bluetooth  כאשר איכות השמיעה ועוצמתו משתנים בין דגם לדגם. יחד עם זאת,  הדגמים השונים כוללים פונקציות נוספות לשיפור איכות השמע ועוצמתו.

יכולת סנכרון בין דיבוריות לרכב לבין המכשיר הסלולארי- היכולת של דיבוריות לרכב לדבר עם הטלפון שלכם וליצור סינרגיה בין הדיבורית ברכב לבין סלולר לרכב. כאשר ניתן לבצע פקודות מכל אחת מהן שתשפיע על השנייה.

קיימים סוגים רבים ושונים של דיבוריות לרכב, כאשר לכל אחת הייחודית שבה. לכן, חשוב להתייעץ עם מומחים בתחום. אצלנו בחברת קאר מובייל תמצאו צוות מומחים מקצועיים למערכות מולטימדיה וסאונד ברכב, אשר יספקו את השירות המקצועי, האיכותי והאמין ביותר.

:צרו קשר
נשלח בהצלחה