חייגו 073-3744315

רשימת מוצרים (0)

דיבורית בלוטוס לרכב

המכשירים הסלולריים הפכו בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מחיינו – ואנו משתמשים בהם ללא הרף. לצד היתרונות הרבים שבכך, השימוש התכוף בסלולריים מביא אתו גם סכנות בטיחותיות – בעיקר כאשר אנו נוהגים. הדרך הבטוחה, הנוחה והטובה ביותר להפחית את הסכנה הבטיחותית ולשוחח בנייד בזמן נהיגה – היא בעזרת שימוש בדיבורית לרכב.

בעבר, מכשירי הדיבורית לרכב היו מסורבלים, כבדים ויקרים. כיום, הטכנולוגיה התקדמה – ומדובר במכשירים מתוחכמים, קלים לשימוש, בעלי פונקציות רבות ומתקדמות ובמחירים נוחים. אפשר אמנם, אם אתם זקוקים לכך, לבחור בדיבורית קבועה לרכב, גדולה ואיכותית, אבל ניתן לבחור כיום גם באפשרות של דיבורית בלוטוס לרכב – שמספקת איכות טובה מאוד ויש לה יתרונות רבים על פני דיבורית קבועה. ההתקנה של דיבורית בלוטוס לרכב קלה ופשוטה והיא אינה מחייבת אתכם להשתמש בשירותים של מתקין מקצועי, שבמקרים רבים צריך גם לבצע קידוח ברכב. ההתקנה מבוצעת בעזרת אביזרי חיבור שונים והיא מוצמדת בד"כ למגן השמש, לשמשה או להגה, כאשר ההטענה שלה מבוצעת בעזרת שקע המצת.

דיבורית בלוטות' לרכב Bury CC9040 כולל התקנה

דיבורית בלוטוס (או בלוטות') לרכב – איך בוחרים?

דיבורית בלוטוס לרכב היא בחירה מצוינת למי שמחפש דיבורית קלה וקומפקטית (את חלקן, הקטנות יותר, אפשר אפילו לשאת על הגוף). הדיבוריות השונות נבדלות זו מזו במספר פרמטרים כגון: הגודל, המשקל, טווח הקליטה, איכות השמע והעוצמה והיכולת לבצע סינון רעשי רקע. כמו כן, ישנם הבדלים ובאופציות הנוספות שהן מציעות למשתמש מלבד דיבור: שמיעת מוזיקה דרך מערכת השמע של הרכב, התאמה למגוון מכשירים סלולריים, תצוגת שיחה מזוהה והודעות טקסט על מסך תצוגה, שימוש בשלט לתפעול, תמיכה בהפעלה קולית, אפשרות לניהול שיחה שקטה באוזניות ועוד.

אז איך יודעים איזו דיבורית בלוטוס לרכב לבחור? בשביל זה אנחנו כאן. אנחנו מתמחים זה שנים רבות בשיווק ומכירה של מערכות לרכב – ונשמח לספק לכם ייעוץ כדי לבחור את הדיבורית שהכי מתאימה לכם. אנחנו מחזיקים במגוון גדול של דיבוריות מעולות, שמתאימות לכל אחד ואחד. הדיבוריות שלנו מגיעות עם אחריות יבואן לשנה, ואנו מספקים ללקוחות תמיכה טכנית וסיוע. מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע לכם.

:צרו קשר
נשלח בהצלחה