חייגו 073-3744315

רשימת מוצרים (0)

דיבורית לרכב

דיבורית לרכב, הופכת את הנסיעה שלנו לנוחה ולבטוחה יותר, בעת שאנו נמצאים ברכב. דיבורית לרכב יכולה לסייע לנו לדבר בטלפון עם אנשים, בקלילות ובנעימות מבלי להחזיק את מכשיר הטלפון ביד.דיבורית לרכב יכולה לסייע לנו במגוון פונקציות נוספות, כמו מסך חיצוני המותקן ברכב שיכול להציג את אנשי הקשר שנמצאים אצלנו במכשיר הטלפון, להשמיע מוזיקה, לראות תמונות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

 

דיבוריות לרכב מתחלקות לשני סוגים עיקריים:

  • דיבורית קבועה – דיבורית זו מותקנת באופן מקצועי בתוך הרכב ואינה ניתנת להעברה. ההתקנה נעשית באמצעות קידוחים ודורשת איש מקצוע שיבצע זאת.
         
  • דיבורית ניידת – דיבורית לרכב זו, כשמה- כן היא, דיבורית ניידת שאינה מותקנת באופן ישיר לרכב ובכל רגע נתון למעשה ניתן להוציא אותה ממקומה. לרוב, היא תהיה מותקנת באמצעות חיבור פשוט- ואקום שיתחבר לשמשה הקדמית או לקליפס אל המראה.

סוגים שונים של דיבורית לרכב:

קיימים סוגים שונים של דיבורית לרכב, שאותם ניתן לרכוש עם פונקציות רבות, כמו למשל שימוש בהודעות SMS , ניתוב שיחות, רשימה מוצגת של אנשי הקשר, פקודות קוליות ועוד, לפני שאתם רוכשים דיבורית לרכב, כדאי להתייעץ עם איש מקצוע לגבי הדיבורית שמתאימה לכם ביותר, שעונה על כל הצרכים שלכם באופן המדויק ביותר.

עלויות ואחריות  

מחיר של דיבורית לרכב וכמו גם האחריות, משתנה מסוג לסוג ובהתאם לתוספות,לאביזרים ולפונקציות השונות אותם הצרכן מבקש לרכוש. בחברת קאר מובייל תמצאו צוות מומחים מקצועיים בתחומי מערכות המולטימדיה והסאונד לרכב, אשר יספקו לכם את השירות המקצועי, האיכותי והאמין ביותר.

אתם מוזמנים לעיין במבחר מערכות דיבוריות לרכב המוצעות על ידי קאר מובייל

:צרו קשר
נשלח בהצלחה