חייגו 073-3744315

רשימת מוצרים (0)

דיבורית קבועה לרכב

דיבורית לרכב, היא הדרך הכי טובה ובטוחה היום לדבר עם אנשים בטלפון בעת שאנו נמצאים בנהיגה ברכב. התקנת דיבורית לרכב היא לא סיפור מסובך, אם כי עדיין מומלץ לפנות לאיש מקצוע בתחום אשר יתאים את סוג הדיבורית וגם יתקין אותה במידת הצורך.

דיבוריות לרכב, מגיעות בשני סוגים עיקריים. דיבורית קבועה לרכב, ודיבורית ניידת. דיבורית ניידת, אינה מותקנת באופן ישיר לרכב וניתן להוציא אותה ממקומה בכל עת ובכל רגע נתון. דיבורית קבועה לרכב, כשמה – קבועה ומותקנת ברכב. דיבורית קבועה לרכב מחייבת התקנה מקצועית וכרוכה בקידוח באמצעים חשמליים ומכאניים.

דיבורית קבועה לרכב- למי מומלץ להשתמש ?

דיבורית קבועה לרכב מתאימה לאנשים שמרבים בנסיעות ובשיחות ורוצים לדבר ולנהוג בו זמנית באופן הבטוח ביותר, כאשר הם אינם צריכים להתעסק עם מכשיר הטלפון. דיבורית קבועה לרכב גדולה יותר מדיבורית ניידת ונגישה יותר למשתמש בה.

גם בתוך דיבורית קבועה לרכב, נמצא שני סוגים עיקריים:

1.    טלפון קבוע לרכב – הטלפון הקבוע מותקן ברכב ומתחבר למספר טלפון אחד קבוע אותו אנחנו בוחרים מראש. היתרון הגדול של הטלפון הקבוע שנמצא ברכב, הוא שאיכות השמיעה טובה יותר מאשר אם נשתמש בדיבורית בלוטוס.
    
2.    התקנת דיבורית בלוטוס – ראשית, נציין שקיימת גם דיבורית בלוטוס לרכב שהיא ניידת, אך כאן נעסוק בדיבורית הקבועה.דיבורית בלוטוס מתחברת לרכב ויכולה להתחבר לכמה מספרי טלפון. כאשר מדובר על כמה אנשים שנוהגים ברכב, מדובר בעובדה יעילה ביותר. בנוסף, דיבורית קבועה לרכב באמצעות בלוטוס מעניקה מגוון רחב של אפשרויות בשימוש.

התקנת דיבורית לרכב – היכן?

התקנת דיבורית קבועה לרכב אינה פעולה מסובכת, אולם חשוב שתתבצע בידיי חברה מקצועית ומומחית כאשר נדרש להתקין אותה באופן חיצוני כיוון שהיא אינה מגיעה עם הרכב. חברת קאר מובייל, המתמחה ביצירת פתרונות במערכות מולטימדיה וסאונד, בעלת ניסיון רב ועשיר בתחום תשמח להעניק לכם את השירות המקצועי והיעיל ביותר.

אתם מוזמנים לעיין בדיבורית קבועה לרכב המוצעות על ידי קאר מובייל

:צרו קשר
נשלח בהצלחה