חייגו 073-3744315

רשימת מוצרים (0)

די וי די לרכב

כל מי שנוסע ברכב עם הילדים מכיר את ארבע המילים שעולות מהמושב האחורי שוב ושוב, "נו, מתי כבר נגיע?". אין ספק שנסיעה ברכב עשויה להיות מהנה יותר כאשר הנוסעים, ובעיקר הילדים, יכולים להעביר את הנסיעה תוך כדי צפייה בסרט, משחק וידאו או האזנה למוזיקה.

למרבה המזל, טכנולוגיית הווידאו הנייד ברכב עברה כברת דרך ארוכה מאז הימים שבהם המכשיר היה מותקן בעיקר בלימוזינות מפוארות. אבל בד בבד עם העלייה בפופולריות של נגן ה-DVD ברכב, התגבר גם התסכול מהתקלות הטכניות שלא אפשרו ליהנות מהמכשיר. היום, בעולם הנייד של העידן הסלולרי, רבים מעדיפים להשתמש ברכבם במערכת מולטימדיה ואנדרואיד במקום במכשיר ה-DVD המיושן.

תקלות שחווינו בנגן ה-DVD ברכב

הודעת שגיאה

אנחנו מכניסים את הדיסק למכשיר ומקבלים הודעת שגיאה: No-Disc Error. מתחילים לבדוק אם התקליטור מלוכלך או שרוט, מנסים לנקות, מכניסים שוב ושוב ועדיין מופיעה הודעת השגיאה. בהמשך אנחנו תוהים אם התקליטור מתאים בכלל למכשיר ה-DVD, אבל אם זו לא הבעיה, אולי כדאי לנקות את עדשת הלייזר. גם זה לא עוזר. בכל מקרה, בזמן הנסיעה, כשהילדים מתחילים להתקוטט מאחור, זה די מציק כשהסרט לא עולה.

הלייזר לא מתפקד

מתחילים לראות את הסרט בנגן ה-DVD ולפתע התמונה קופאת. תקלה זו עלולה לנבוע מבעיה בעינית הלייזר של הנגן. לא סביר שהבעיה קשורה להצטברות של אבק, כי מהירות הסיבוב הגבוהה של נגן ה-DVD מונעת הצטברות של לכלוך. יחד עם זאת, סביבה לחה או מלוכלכת מאוד, כן עלולה לגרום לכשל של פעולת הלייזר ולהקפאת התמונה.

התחממות של הסוללה

מכניסים תקליטור והמכשיר לא עובד. מסתבר שהסוללה התחממה יתר על המידה. מצב זה עלול להתרחש כאשר אין התאמה בין יציאת המתח החשמלי של המזגן לבין דרישות המתח החשמלי של נגן ה-DVD ברכב. הסוללה יכולה לקבל אספקת חשמל נאותה רק כאשר המתח של נגן ה-DVD מתאים לזה של המזגן.

חיבור ה-USB לא עובד

בנגן ה-DVD של המכונית שלנו יש יציאה מובנית של USB 2.0, ונוכל להשתמש בהתקן USB כדי ליהנות מבידור ביתי בעת הנסיעה. חיבור כונן USB לנגן מאפשר לנו לשתף אחרים בסרטונים דיגיטליים, תמונות ומוזיקה. אבל לפעמים ההתקן מאכזב והסרט לא פועל, לרוב בגלל תבנית הקובץ שלו. כדי שהסרט יפעל צריך להמיר את הקובץ הקיים בתבנית שנגן ה-DVD יוכל לקרוא ולהפעיל.

עוברים למערכת מולטימדיה ואנדרואיד

כדי ליהנות היום מבידור במכונית, אנחנו כבר לא חייבים להשתמש בנגן DVD המיושן. מערכות הווידאו הניידות החדשות ברכב מאפשרות לנוסעים ברכב לצפות בסרטים, לשחק במשחקי וידאו, ואפילו להזרים סרטונים מהאינטרנט. כל מה שצריך זה חיבור לרשת.

למעשה, המפתח לקבלת גישה חופשית לפוטנציאל האדיר של וידאו ברכב, הוא שימוש במסך המאפשר לחבר אליו כל התקן שנרצה. אם יש לכם מסך וידאו במכונית שכולל כניסת וידאו, תוכלו לחבר אליו התקנים רבים: החל ממשחקים, שידורי טלוויזיה מקומיים או שידורי טלוויזיה בלוויין, ועד סרטונים מהאינטרנט, מולטימדיה דיגיטלית, מערכות ניווט ומצלמות גיבוי. אז בואו ניפרד מנגן ה-DVD ונקבל בברכה את הטכנולוגיה החדישה של מערכת המולטימדיה, האנדרואיד.

:צרו קשר
נשלח בהצלחה