חייגו 073-3744315

רשימת מוצרים (0)

היום הזה במשרד

לכולנו יש את הימים האלה במשרד, שאנחנו רק מחכים לסוף היום. סופרים את השניות, מסתכלים כל חמש דקות על השעון בקיר לראות אם הזמן עבר, או מחשבים את הזמן אחורה, כמה עוד נשאר לשעת האפס. אתה יושב על הכיסא ומתחיל להתגעגע לדברים הכי פשוטים שיש, כמו הצלצול שהמכונית שלך עושה כשאתה משחרר אותה מנעילה, כמו סגירת הדלת אחרי שאתה נכנס לרכב, לשים את התיק במושב האחורי. אבל ההתרגשות מגיעה לשיאה כשאתה מתחיל להניע את הרכב ומערכת הסאונד לרכב שלך מופעלת, ואז בדיוק מתחיל השיר שאתה הכי אוהב, ואתה יודע שסוף היום הגיע, ומעכשיו זה רק אתה והמוזיקה, בזמן איכות יחד עד שתגיע הביתה.

זה מסובך

כמה פעמים כבר יצא לך לנסוע ליעד, להסתכל בווייז, לעצור בצד כדי לשנות מסלול? או שרצית להתקשר למישהו ולדבר איתו תוך כדי נסיעה ולקח לך זמן רק למצוא אותו? או אפילו לשמוע את התחנה שרצית, או לחפש שיר בדיסק שאהבת. הסתבכת, התעצבנת ובסוף התפשרת ודיברת עם אמא ולא עם תמיר, שמעת שיר אחר בדיסק שאתה פחות אוהב, רק כי נמאס לך כבר לזפזפ ולשמוע התחלות של שירים.

מערכת אנדרואיד וסאונד שהופכת הכל למושלם

אתה אוהב את הרכב שלך, באמת, כבר שלוש שנים אתה מטפח אותו, מנקה אותו, מחליף לו גלגלים לפני החורף ומורח ווקס לפני חג הפסח. אבל בתוך תוכך אתה יודע שזה היה יכול להיות יותר מושלם, אתה יודע שזה היה יכול להיות ברמה הכי גבוהה שיש, אבל אתה עקשן או עצלן או קמצן או כל התשובות גם יחד. כמה פעמים החברים מהעבודה אמרו לך להתקדם, לשדרג את עצמך ולהוסיף לעצמך חיבור אחד קטן שיכול לשנות הכל, חיבור אחד קטן שהופך את הכל לנוח יותר, נגיש יותר ואת הנסיעה לפשוטה יותר?

אז תתקדם. לדבר הקטן הזה שיכול להנגיש לך הכל קוראים מערכת אנדרואיד לרכב, שמרכזת עבורך את כל מה שאתה צריך במקום אחד. המערכת מסונכרנת עם הפלאפון, ככה שתוכל לראות בברור את כל אנשי הקשר שלך, לחפש בקלות ולזהות מי מתקשר. תוכל לחפש ולבחור בדיוק את השיר שאתה אוהב, בדיסק שאתה שונא. לקבוע תחנות רדיו מעודפות ובכלל לשמוע את הכל הרבה יותר טוב וצלול בעזרת מערכת סאונד מהטובות בעולם.

קאר מובייל, המומחית במערכות מולטימדיה וסאונד לרכב, תשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואיכותי ולספק עבורכם מערכת מולטימדיה אנדרואיד המתאימה לרכב שלכם על פי סוגו, והמאפיינים הייחודים שלו, בעזרת צוות מומחים מנוסה ומקצועי.

:צרו קשר
נשלח בהצלחה