חייגו 073-3744315

רשימת מוצרים (0)

התקנת רמקולים לרכב

תתארו לכם, ביום חופש חם וישראלי, אתם נוסעים עם החברים לטיול בצפון. לאורך הדרך שרים את 'תתארו לכם' של שלמה ארצי ונהנים מהנופים הארצישראליים, הירוק, והצהוב של הפריחה שצמחה זה עתה.

ואין יותר מהנה מזה!

אבל, אין ספק שחווית הנסיעה שלכם יכולה להשתפר פלאים.

היא יכולה להשתפר באמצעות רמקולים לרכב.

ברוב הרכבים היום קיימת מערכת מובנת של רמקולים לרכב שכוללת את היחידה המרכזית של הרמקולים. מדובר ברוב המקרים במערכת פשוטה ובסיסית שלא תמיד מספקת את איכות הצליל הרצויה עבורכם. אולם, החלפה של הרמקולים ברמקולים איכותיים יותר, הן הקדמיים והן האחוריים יכולה לשדרג באופן משמעותי את איכות הסאונד ברכב. קיימים סוגים שונים של רמקולים לרכב, כאשר מתקין מומחה למולטימדיה וסאונד, יוכל לבחור עבורכם את הרמקולים האיכותיים ביותר, בהתאם לדרישותיכם. תוכלו לשפר את איכות הסאונד ברכב גם על ידי תוספות של מגבר חיצוני, סאב וופר, DVD  ועוד.

בעת שאתם באים לרכוש רמקולים לרכב, יש לשים לב לצורה של הרמקולים שקיימת כבר ברכב ולגודל שלה. לא כל רמקול יתאים לכל רכב. ולכן חשובה פה המומחיות של המתקין. אנו בחברת קאר מובייל, מומחים בשילוב של מערכות מולטימדיה וסאונד לרכב, אשר פועלים באופן חכם ומותאמים למכשירי הסלולאר והאנדרואיד. אצלנו תמצאו צוות מומחים מקצועי ומיומן, מחירים אטרקטיביים ויחס אישי חם.

"תתארו לכם עולם יפה, פחות עצוב ממה שהוא ככה

ואנחנו שם הולכים, עם שמש בכיסים

תתארו לכם עולם יפה, עיר בתוך החושך

עולם פשוט, תתארו לכם קצת אושר ."

ישראליות במיטבה.

אתם מוזמנים לעיין במבחר מערכות התקנת רמקולים לרכב המוצעות על ידי קאר מובייל

Save

:צרו קשר
נשלח בהצלחה