חייגו 073-3744315

רשימת מוצרים (0)

חיישני רוורס

החידושים הטכנולוגים לא פוסחים על עולם הרכב ובשנים האחרונות אנו עדים לחידושים מרובים בתחום. אחד החידושים שהפכו לפופולאריים ביותר, הם חיישני רוורס. חיישני רוורס, מהווים אביזר בטיחות ייחודי שעוזר לנהג לאתר סכנות שנמצאות ברגע שהוא מבצע נסיעה לאחור.

יש ברכב ארבעה חיישני רוורס שמחוברים לחשמל הרכב ומותקנים בתוך הפגוש האחורי. קיימים סוגים שונים של חיישני רוורס, שהתפתחו בשנים האחרונות ומבוססים על טכנולוגיות מתקדמות שיכולות לזהות בקלות את הסכנות הן מצפצפות במידת הצורך אך אינן מרעישות יתר על המידה ואף יכולות להתחבר למסך של טלוויזיה או מצלמה.

לאילו דברים חשוב לשים לב?

לפני שאתם רוכשים חיישני רוורס ברכב, בדקו מהם הצרכים שלכם, מה אתם חייבים שיהיה בהם. חיישנים שונים יתאימו לצרכים שונים. בנוסף חשבו על המחיר אותו אתם מוכנים להשקיע. ניתן למצוא חיישנים לנסיעה לאחור במגוון רחב של מחירים ועלויות.

למי מומלץ לרכוש חיישני רוורס?

לכולם.

לא משנה אם אתם נהגים ברכב פרטי או נהגים במשאיות וברכבים מסחריים. חיישני רוורס יכולות לסייע לכל נהג ולגרום לו ארשת ביטחון חשובה ביותר. בחברת קאר מובייל, חברה המתמחה במערכות מולטימדיה וסאונד, תוכלו למצוא מגוון רחב של חיישני נסיעה לאחור שיותאמו הן לדרישות ולצרכים שלכם והן יתאימו למחירים שלכם. חברת קאר מובייל, תשמח לעמוד לשירותכם בכל דבר ועניין, במקצועיות, ביעילות ועם היחס החם והאישי ביותר.

אתם מוזמנים לעיין במבחר מערכות מולטימדיה המוצעות על ידי קאר מובייל:

:צרו קשר
נשלח בהצלחה