חייגו 073-3744315

רשימת מוצרים (0)

כספת לרכב

כספת לרכב, היא אחד מפתרונות המיגון היעילים ביותר עבור הרכב, כאשר היא נועדה להגן על מחשב הרכב. כספת לרכב מונעת בתהליך ייחודי את הגישה אל הרכב ובכך, גם מונעת את הגישה אל המחשב לצורך גניבת כלי רכב או גרימת נזקים אחרים בו. אנו משתמשים במגוון של אמצעים על מנת לשמור ולהגן על הרכב שלנו, כאשר חלקם אנו מחויבים להתקין מתוקף דרישה של חברות הביטוח. לגבי כספת לרכב- אין דרישה להתקין אותה מחברות הביטוח אולם אם בוחרים להתקין אותה, התועלת שלה יכולה להיות גדולה ורבה.

יתרונותיה הבולטים של כספת לרכב היא שבראש ובראשונה, מהווה אמצעי הרתעה משמעותי עבור גנבים ופורצים, כאשר הם מתקשים להתמודד עם היכולות של הכספת. כספת לרכב בנוסף, חוסכת בהוצאות הביטוח ומשפרת את תחושת הביטחון של בעל הרכב, גם כאשר הוא ברכב וגם כאשר הוא נמצא מחוצה לו.

בעת שאתם באים להתקין כספת לרכב חשוב במיוחד לשים לב:

  • מקצועיות. האם לחברה יש ניסיון בהתקנה של כספות? התקנה שנעשית באופן שגוי יכולה לעורר נזקים שישפיעו על ההתנהלות התקינה של המערכות לרכב.
  • ביטוח . יש כספות שמוכרות על ידי חברות הביטוח. על מנת שלא להסתבך מומלץ לפנות אליהם ולבחון ב אילו תנאים הם מכירות. בכך תוכלו לחסוך כסף משמעותי ורב.
  • סוגים שונים של כספות. קיימים סוגים שונים של כספות. מומלץ להתייעץ עם בעלי המקצוע לגביי הסוג שמתאים לרכב שלכם.

חברת קאר מובייל, מתמחה במערכות מולטימדיה וסאונד לרכב והתקנת פתרונות מיגון לרכב, קודן לרכב, אזעקה לרכב, אימובילייזר, כספת לרכב, ועוד. בחברת קאר מובייל תמצאו צוות מומחים מקצועי שיספק עבורכם את השירות המקצועי והיעיל ביותר.

:צרו קשר
נשלח בהצלחה