חייגו 073-3744315

רשימת מוצרים (0)

מגבר לרכב

בכל רכב, כמעט, נוכל למצוא מערכת שמע. בחלק מהרכבים יהיה מדובר במערכת שמע משודרגת ובחלק מהרכבים יהיה מדובר במערכת שמע בסיסית בלבד. כך או כך, תמיד נוכל להשיג שיפור מרבי באיכות מערכת השמע על ידי שימוש במגבר.

המגבר מגביר את עוצמת הצליל, תוך שמירה על איכותו ומשפר את איכות הסאונד ברכב באופן ניכר. לכן, אם אתם מעוניינים בניצול מקסימאלי של יכולות הרמקולים שלכם ורוצים לשפר את איכות השמע, כדאי ומומלץ להתקין מגבר לרכב. יש לדעת שקיימים סוגים שונים ורבים של מגברים לרכב כאשר הבחירה בהם תלויה, למעשה, באופי השימוש ובדרישותיו של המשתמש.

כיצד בוחרים מגבר לרכב?

ראשית, בחירת מגבר לרכב נגזרת באופן ישיר מהרכיבים השונים שמותקנים כבר במערכת השמע שברכב. ייתכן, ותשקיע במגבר לרכב, איכותי ובמיטב כספך, אולם הוא לא יהיה תואם למערכת השמע שכבר קיימת ברכב. לכן, חשוב, ובעיקר מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע, מנוסה בתחום ואמין, שיוכל להמליץ על המגבר האידיאלי עבורך. תוכל להתקין, בין היתר,בהתאם למה שכבר קיים ובהתאם לצורך, רמקולים, רדיו דיסק, סאב וופר ועוד.

קאר מובייל

חברת קאר מובייל מומחית ביצירת פתרונות משולבים לרכב ולסלולאר במגוון רחב של מערכות מולטימדיה, סאונד, מסכים, רמקולים ועוד.בחברת קאר מובייל תמצאו יועצי סאונד ומולטימדיה מומחים אשר יתאימו לרכבכם את המגבר האיכותי ביותר,בהתאם לאופי השימוש ולדרישותיכם.

אתם מוזמנים לעיין במבחר מערכות מולטמדיה המוצעות על ידי קאר מובייל:

:צרו קשר
נשלח בהצלחה