חייגו 073-3744315

רשימת מוצרים (0)

מגוון אביזרי רכב

אנו יכולים לבלות ברכב שלנו לא מעט זמן. אם זה בנסיעות שקשורות לעבודה או ללימודים, בנסיעות ממושכות בדרך לחופש הנכסף, או אפילו בעת נסיעה שגרתית חזרה הביתה. למען האמת, אין זה משנה כמה זמן אנו מבלים ברכב שלנו מה שכן חשוב הוא שיהיה לנו נעים ונוח להיות בו. בין אם אנו הנוהגים ובין אם אנו הנוסעים. לשם כך, נוכל למצוא מגוון אביזרי רכב, שיכולים להנעים לנו את החוויה ברכב.

מגוון אביזרי רכב

אם כן, נוכל למצוא היום מגוון אביזרי רכב, שבאים לתת לנו מענה בכמה מישורים: תקשורת עם אנשים, שמיעת מוזיקה, חשיפה לאינטרנט, צפייה בתכניות טלוויזיה (לא כשאתם הנהג!) מיגון לרכב וכמובן נוחות. ונפרט אותם במעט.

  • תקשורת – באם אנו מעוניינים לדבר עם אנשים במהלך הנסיעה נוכל להשתמש במגוון של דיבוריות לרכב המסייעות בכך. הבחירה תהיה נתונה בידנו האם להשתמש בדיבורית קבועה, ניידת או בדיבורית בלוטוס. כמובן שקיימות אפשרויות סנכרון בין הטלפון החכם לבין היכולות של הדיבורית ברכב.
         
  • מוזיקה ומולטימדיה –באם אנו מעוניינים  לשמוע מוזיקה באיכות גבוהה, נוכל לרכוש רמקולים לרכב מסוגים שונים, רדיו דיסק, מגבר וגולת הכותרת בתחום הזה – מערכת מולטימדיה לרכב המאפשרת להפעיל מערכת ניווט, לשמוע רדיו, לראות סרטים, תמונות מהפלאפון ואפילו לענות למיילים ששלחו אליכם.
       
  • מיגון לרכב– מיגון לרכב, הוא בגדר חובה לכל רכב. והיום נוכל למצוא מגוון אביזרי רכב למיגון הרכב, כמו קודן לרכב, אזעקה, אימובילייזר, כספת ועוד, הכול כדי שנוכל לשמור על הרכב מפני גנבים ופורצים.
        
  • נוחות – בשנים האחרונות אנו עדים למגוון אביזרי רכב הקשורים לתחום הנוחות. למשל חיישני רוורס המסייעים לנהג בעת נסיעה לאחור, מקרר לרכב המיועד לקרר מזון לנסיעות ארוכות ואף גגון לרכב העוזר לשנע חפצים גדולים וכבדים ממקום למקום.

אין ספק שבשנים האחרונות גדל מגוון אביזרי הרכב במגוון תחומים, אשר כולם משדרגים יחד, הן לנהג והן לנוסע את חוויית הנסיעה ברכב ואת חוויית השהות בו. בחברת קאר מובייל תמצאו מגוון אביזרי רכב מתקדמים וחדשניים ביותר.

:צרו קשר
נשלח בהצלחה