חייגו 073-3744315

רשימת מוצרים (0)

איך להמנע מגניבה או פריצה לרכב?

איך להמנע מגניבה או פריצה לרכב?

עם מיגון לרכב!

גניבות ופריצות, הפכו לצערנו למציאות דיי מוכרת במחוזותינו. הן יכולות להתרחש בכל מקום ובכל רגע נתון. מסתבר שלעשות ביטוח לא תמיד מספיק, אלא צריך לטפל בבעיה מהשורש שלה ולהשתמש במערכות מיגון שיספקו הגנה טובה ויעילה וימנעו מהגנבים לגנוב ולפרוץ. סוגיית הגניבות והפריצות, לא פוסחת גם על עולם הרכב, ואנו צריכים לדעת כיצד ניתן להתגונן מפניו. הבשורה הטובה היא שהיום קיים מגוון רחב של אמצעים שיכולים לעזור, למנוע ולעכב את הגנבים והפורצים עוד בשעת מעשה. מדובר על מיגון לרכב.

מיגון לרכב

היום, נוכל למצוא מיגון לרכב שמגיע בדרכים ובתצורות שונות, כמובן כאשר כל אחד מהם מותאם לסוג הרכב והמנוע, לדרישותיו של הלקוח וכמו גם לשיקולים כלכליים. בחברת קאר מובייל תוכלו למצוא מיגון לרכב משלל סוגים.

אעזקה לרכב : אזעקה לרכב, פועלת על חיישנים מיוחדים שמזהים פתיחה של מכסה או מנוע של דלת וכמו גם הפעלות מערכות שונות ברכב. בעת שאירועים מהסוג הזה מתרחשים, האזעקה מתחילה להשמיע סירנה חזקה, משביתה רכיבים ברכב, גורמת לנעילתם וכמובן משדרת אות מצוקה למוקד.

קודן לרכב : הקודן הוא למעשה התקן חשמלי שעל ידי הקשת קוד, או באמצעות מפתח ייחודי גורם לניתוק של המערכות ברכב ולא מאפשר להתניע אותו. ללא צירוף הקוד, או שימוש במפתח, לא יהיה ניתן להתניע כלל את הרכב.

אימובילייזר : מערכת ייחודית שגורמת גם היא להשבתת המנוע, כאשר בניגוד לקודן הרכב, היא פועלת באופן אוטומטי, מהרגע שהנהג מדומם את המנוע. כאשר רוצים חזרה להפעיל את המנוע צריך לכבות את האימובילייזר.

בחברת קאר מובייל, תוכלו למצוא מגוון של אמצעי מיגון לרכב, שיכולים לספק עבורכם את ההגנה הטובה ביותר עבור הרכב שלכם, בהתאם לסוג הרכב והמנוע, הדרישות שלכם ומגבלת התקציב שלכם. בהגנה על הרכב שלכם אל תהססו, פנו אלינו עוד היום.

:צרו קשר
נשלח בהצלחה