חייגו 073-3744315

רשימת מוצרים (0)

מערכת לרכב

אנחנו חיים בעולם עם קצב חיים מטורף, כשבכל יום אנו שומעים על חידושים טכנולוגיים  נוספים שנועדו לשפר ולשדרג לנו את החיים בכל התחומים. גם בעולם הרכב, אנו מוצאים חידושים טכנולוגיים ייחודים הקשורים למערכת הרכב, כאשר כמות החידושים והמגוון, עצומים.

מערכת לרכב

היום, מערכת לרכב, יכולה להיות מערכת חכמה, שמביאה את העתיד אל הרכב שלכם. מערכת חכמה לרכב כוללת בתוכה למעשה את האפשרות להתקין ברכב עזרים חיצוניים שיכולים "לדבר" בינהם, ללא שום צורך בגורם מתווך. ונביא פה מספר דוגמאות על מנת לסבר את האוזן.

מערכת מולטימדיה המבוססת על אנדרואיד, מדובר על מערכת חכמה שאותה אנחנו מתקינים ברכב, כאשר היא מסונכרנת באופן מלא וישיר עם הסמארטפון. פירוש הדבר הוא, שבעת נהיגה אנחנו יכולים להיות מעודכנים לגבי כל התראה שמגיעה אלינו לסמארטפון. בין אם מדובר בשיחות, הודעות או אפילו מיילים. כמובן שניתן להפעיל תוכנות ניווט כמו GPS  Wase  וכן לשמוע שירים, לראות סרטים (לא כשאתם הנהג!) ועוד.

רמקולים חיצוניים – לרוב, יצרניות הרכב מתקינות רמקולים עם מערכת סאונד דיי בסיסית. ניתן היום להוסיף רמקולים חלופיים באיכות גבוהה ביותר, קדמיים, אחוריים, סאב וופר ועוד. בהתאם לדרישות ולאופי המשתמש.

מגבר לרכב – במידה והרמקולים לא מספקים את המשתמש בהם מבחינת העוצמה, ניתן כמובן להוסיף מגבר ייעודי המשדרג באופן ניכר את חווית הנסיעה.

וכל יום, יוצאים לשוק חידושים טכנולוגיים נוספים.

אנו בחברת קאר מובייל, מומחים ביצירת פתרונות מתקדמים עבור מערכות מולטימדיה וסאונד לרכב. אנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם ממגוון מוצרים משדרגים למערכת הרכב. נשמח להעניק לכם את השירות המקצועי, היעיל והמתקדם ביותר.

:צרו קשר
נשלח בהצלחה