חייגו 073-3744315

רשימת מוצרים (0)

מצלמה לרכב

מצלמה לרכב נועדה לתעד כל התרחשות במהלך הנסיעה. היא יכולה לתעד התרחשות חריגה ולשמש אף כראייה שקבילה בבית משפט בנושאי תעבורה שונים, כגון ערעורים על דוחות ואף במקרים של תאונה. מצלמה לרכב יכולה גם לשמש לצילום של הנוף ותיעוד משפחתי, הן בתוך הרכב, הן מחוצה לו. מצלמה לרכב, יכולה במקרים רבים להשפיע באופן חיובי על התנהגות של הנוסע בכביש כאשר היא מגבירה את המודעות לחוקי הדרך ויכולה לתעד נהיגה מסוכנת של רכב, שכמובן יכולה לעזור לכם, חלילה אם תצטרכו להגיע לבית משפט.

מצלמת רכב – מגוון סוגים:

מצלמה לרכב, באה במגוון רחב של סוגים, עם פונקציות שונות הנתונות כמובן לבחירתו של הלקוח כמו תיעוד מסלול, מצלמת רוורס, צילום בחניה, הקלטת קול, תיעוד מסלול נסיעה באמצעות GPS צילום של חוץ ופנים במקביל, צילום אחורי (נוסף על הצילום הקדמי) צילום בחושך ועוד.

מה יש לבדוק בעת שאנו רוכשים מצלמה לרכב?

כדי לדעת איזו מצלמה לרכב אנו צריכים, נשאל את עצמנו מספר שאלות. למה אנו צריכים את המצלמה? האם היא נועדה לצילום של הדרך בלבד? האם אנו צריכים את המצלמה גם לצילומי חוץ וגם לצילומי פנים בעת ובעונה אחת? האם אתם נוסעים נסיעות קצרות או נסיעות רבות וארוכות ברכב?  האם אתם מעוניינים גם במצלמת רוורס? מצלמה שתעזור לכם בחנייה? האם אתם צריכים במיוחד צילום ללילה? המגוון הרחב של מצלמות לרכב, באה לתת מענה לצורך רחב של אנשים, נסו לזהות מה בדיוק חשוב לכם במצלמה. בכך, יהיה קל לזהות איזו מצלמה יעילה ביותר עבורכם.

מחפשים מצלמה לרכב? רק בחברת קאר מובייל

חברת קאר מובייל המתמחה במגוון מערכות מולטימדיה וסאונד לרכב, תשמח לייעץ ולספק לכם את המידע הנוסף באשר לסוג המצלמה הנכונה ביותר עבורכם ובאשר להתקנה ברכב, כמובן תוך שימת דגש על מקצועיות, איכות ושירות אמין.

:צרו קשר
נשלח בהצלחה