חייגו 073-3744315

רשימת מוצרים (0)

מקרר לרכב

מקרר לרכב

מקרר לרכב יכול להיות פיתרון אידיאלי לקירור מזון ושתייה. בעת שאתם נמצאים במהלך נסיעה ארוכה, או בעת שאתם יוצאים לנופש וצריכים במהלך הנסיעה אמצעי שיעזור לכם לקרר את המזון. זהו בדיוק הפיתרון!

באופן טבעי, כשאנחנו מדברים על מקרר לרכב, אנו חושבים ישר על מקרר שיקרר מזון ושתייה. וזה למעשה השימוש העיקרי והנפוץ ביותר שעושים אנשים כשהם רוכשים מקרר לרכב. אולם, צריך לדעת שברגע שרוכשים מקרר לרכב, הוא יכול יעיל גם עבור אחסון של מוצרי קוסמטיקה שונים שצריכים קירור ולולא זה, הם עלולים להתייבש מהחום ולהיהרס. אז גם עבור מוצרי קוסמטיקה- מדובר בפיתרון אידאלי.

סוגים שונים של מקרר לרכב

אנו מבחינים בין שני סוגים שונים עיקריים של מקרר לרכב: האחד הוא מקרר לרכב ללא מדחס, והשני מקרר לרכב עם מדחס. מקרר לרכב ללא מדחס, מוריד את הטמפרטורה של הסביבה, על ידי רכיב שמחובר לדופן המתכת שתפקידה לפזר את הקור בחלל המקרר. מקרר מהסוג הזה יכול בעצם רק להוריד את הטמפרטורה ולשמור על המוצרים אבל לא ממש לקרר או להקפיא. מקרר לרכב עם מדחס, הוא כמו מקרר רגיל שאנו מכירים מהבית. הוא יכול לקרר ולהקפיא בדיוק כמו המקרר שבבית. הבחירה בין שניהם תלויה בדרישות ובגובה התקציב.

מחירים ועלויות

המחיר של מקרר לרכב, משתנה בהתאם לדרישות, לסוג ולתקציב של הלקוח, כאשר בחברת קאר מובייל, תוכלו להנות משירות מקצועי ויעיל, שיתחיל בייעוץ של המוצר המתאים לכם ביותר ועד לאספקה מהירה, תוך דגש על שירות מהיר ויחס אישי וחם.

אתם מוזמנים לעיין במבחר מערכות מקרר לרכב המוצעות על ידי קאר מובייל:

:צרו קשר
נשלח בהצלחה