חייגו 073-3744315

רשימת מוצרים (0)

קודן לרכב

אחת מן ההתמודדויות בחיינו היא עם גנבים ופורצים. מדובר במציאות רגישה במיוחד, כאשר אנחנו מדברים על פריצה לבית או פריצה לרכב שלנו. אין ספק, שאנו לא רוצים להגיע למצב שבו יוכלו הגנבים לפרוץ ולכן חשוב במיוחד לנקוט כללי זהירות חשובים ביותר. חוק שיצא בארץ בשנת 2014, מחיל על חברות הביטוח חובת התקנת מיגון לרכב. אחד מהאמצעים הפופולאריים ביותר להגן על הרכב היום ולנסות ולמנוע פריצות וגניבות, הוא באמצעות קודן לרכב.

קודן לרכב

קודן לרכב, גורם לניתוק של המערכות החיוניות ברכב ולא מאפשר להתניע אותו. מוצר זה מופעל באמצעות הקשת קוד, או באמצעות מפתח שמוטמע ברכב. ללא צירוף הקוד או ללא השימוש במפתח לא יהיה ניתן להתניע את הרכב. קיימים סוגים שונים של  קודן לרכב, כאשר הם משתנים בהתאם לסוגי המנועים השונים ובהתאם לדרישותיו ולצרכיו של הלקוח.

מקצועיות ומומחיות

בעת שאנו בוחרים להתקין מוצר זה, חשוב במיוחד לשים לב כי בעלי מקצוע מומחים מתקינים אותו. הסיבה לכך היא שמערכות מיגון שהותקנו ברכב בצורה שגויה, כולל קודן לרכב, עלולות לפגוע באופן ממשי בהתנעה החלקה של הרכב, לגרום לבעיות חשמל ולתפקוד של הרכב. דבר שיכול להשפיע על החיים שלנו בצורה הרסנית. חברה מקצועית שתספק עבורכם התקנה של קודן לרכב,  תסביר לכם כיצד להשתמש בו ומה ניתן לעשות בעת שמתרחשת תקלה. למרות שאין מדובר במערכת מסובכת, הסבר שכזה הינו הכרחי.

בחברת קאר מובייל תמצאו שירות מקצועי ואיכותי בתחום של התקנת מיגון לרכב, כולל התקנת קודן לרכב. החברה תשמח לעמוד לשירותכם בכל דבר ועניין.

אתם מוזמנים לעיין במבחר מערכות קודן לרכב המוצעות על ידי קאר מובייל

Save

:צרו קשר
נשלח בהצלחה