חייגו 073-3744315

רשימת מוצרים (0)

bluetooth לרכב

דיבורית לרכב, הינה הדרך הבטוחה והנוחה ביותר לבצע שיחות כשאנחנו ברכב. כיום, קיים מגוון רחב של דיבוריות לרכב המציעים איכות, נוחות בשימוש, קלות בתפעול ויכולות טכנולוגיות ברמות שונות. אחד ההתקנים הפופולאריים ביותר לדיבורית ברכב, הוא ה – Bluetooth.

Bluetooth לרכב

Bluetooth לרכב הוא התקן חיצוני שמותקן ברכב, היוצר קשר עם הטלפון הסלולארי באמצעות תקשורת אלחוטית. אחת מהיכולות החשובות והטובות ביותר שהוא מבצע, נקרא "pairing " ובעברית- זיווג. פירוש הדבר הוא, שמתקיים סנכרון מלא בין הדיבורית ברכב- התקן ה – Bluetooth לבין הטלפון הסלולארי. וכך תוכלו לראות מי התקשר אליכם, גם דרך הדיבורית וגם דרך הסלולארי. כיום יש דיבוריות שמזהות בקלות לא רק את מגוון מותגי הטלפונים אלא מזהות גם יותר מסלולארי אחד ובכך מאפשרות התקשרות עם 2 מכשירים במקביל.
    
התקן ה – Bluetooth לרכב אחראי על מהירות השידור, על ניהול צריכת הזרם של הדיבורית ועל ההצפנה. ככל שהגרסא חדשה יותר כך נהנים מיכולות גבוהות יותר של כל הנתונים שהזכרנו. נקודה נוספת חשובה, היא הקליטה. חשוב במיוחד לבדוק את הרמה שמציגה כל דיבורית ברכב. גם כאן יהיו הבדלים בין ההתקנים השונים.

חברת קאר מובייל, מומחית ביצירת פתרונות מתקדמים עבור מערכות מולטימדיה וסאונד לרכב, תשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואיכותי לייעוץ והתקנה של דיבוריות לרכב, כולל Bluetooth לרכב עם צוות מומחים מקצועי ומנוסה בתחום.

אתם מוזמנים לעיין במבחר מערכות Bluetooth לרכב המוצעות על ידי קאר מובייל

:צרו קשר
נשלח בהצלחה