חייגו 073-3744315

רשימת מוצרים (0)

dvd לרכב

בכל נסיעה ארוכה שאתם נוסעים עם הילדים,שאלה אחת ויחידה עולה בראשכם.

מה עושים איתם כל הדרך?

אז לקחתם ספרים ומשחקים,לקחתם מזון ושתייה.אבל עדיין לא הגעתם ליעד.

בדיוק בשביל זה הומצא DVD לרכב

DVD לרכב יכול להוות פיתרון מצוין עבור נסיעות בכלל ונסיעות ארוכות בפרט. הסיבה לכך פשוטה וברורה. הורים מבינים שכמו שאפשר לגרום לילדים להיות מרותקים ומרוכזים בעת שהם צופים במסך הטלוויזיה, ניתן לעשות את זה גם ברכב מול מסך DVD. עם זאת, חשוב לומר שגם מבוגרים יכולים להנות מDVD לרכב והיום היא כבר לא נחלתם של הילדים בלבד.

למה חשוב לשים לב בעת שאנו רוכשים DVD לרכב?

• מיקום המסך והתאמתו לצופה- יש כל מיני סוגי מסכים של DVD לרכב כאשר המיקום צריך להיות מותאם למשתמש. קיימים סוגים שונים של מסכים, בינהם, מסך שמובנה במראה הפנימית של הרכב, המותאם לנהג או לנוסע שלידו, מסך שמובנה במגן השמש,אשר מותקן על סך השמש ומיועד בעיקר לנהג ולנוסע במושב הקדמי. מסך נשלף מתוך לוח המכוונים, המוסתר לרוב בתוך מבנה של רדיו דיסק ומתאים לנהג ולמי שיושב לידו. מסך נוסף יכול להיות ממוקם במשענת הראש, או של הנהג או ל זה שיושב לידו ומאפשר צפייה לאלו שיושבים במושב מאחור. מסכים נוספים יכולים להיות על תקרת הרכב, או מעל לוח המכוונים.

• התאמת גודל המסך לרכב- קיימת מחשבה כי מסך גדול עדיף תמיד. אין זה נכון. חשוב לשים לב למרחק הצפייה בתוך הרכב ולוודא שהנוסעים לא יושבים קרוב מידי. בנוסף, חשוב לציין שגם קנייה של מסך קטן לא בהכרח תמיד תתברר כמתאימה.מכאן נובעת החשיבות הגדולה שבהתייעצות עם מומחים מהתחום, שידעו להתאים את גודל המסך המתאים לרכב בצורה אידיאלית.

• שמירה על נהיגה בטוחה- שמירה על נהיגה בטוחה היא ערך עליון.אין תקנה העוסקת על שימוש במכשירי DVD לרכב,אולם קיימת תקנה האוסרת על נהיגה באופן לא בטיחותי. אז כדאי לחסוך דוחות מיותרים ובעיקר כדי לשמור על החיים של כולנו,התקינו את מסך DVD לרכב רק לאלו שאינם נוהגים.

התקנה של מסך DVD לרכב, יכולה להוות פיתרון מציין עבור ילדים ומבוגרים כאחד, אך בכל מקרה חשוב לוודא שאין היא מסיחה את דעתו של הנהג.

אתם מוזמנים לעיין במבחר מערכות DVD לרכב המוצעות על ידי קאר מובייל:

:צרו קשר
נשלח בהצלחה